#hot16challenge2

Misjonarze Świętej Rodziny (MSF) to zgromadzenie, które założył sługa boży ks. Jean Berthier MS w 1895 roku dla spóźnionych powołań. Seminarzyści naszych młodszych braci w wierze postanowili rzucić nam wyzwanie nominując nas w ostatnio bardzo popularnej akcji #hot16challenge2.

Zadaniem nominowanej osoby lub grupy jest ułożenie 16 wersetów utworu muzycznego i wykonanie go. Promuje się przy tym akcje charytatywną „Beef z koronawirusem #hot16challenge” na serwisie siepomaga.pl. Podjęliśmy to zadanie, a oto owoc naszej pracy:

1846 – Klerycy MS #hot16challenge

Nasz kawałek jest inspirowany prawdziwymi świadectwami i akcjami internetowymi. Między innymi poruszyła nas historia Nicky’ego Cruza, dla którego przełomowym momentem życia było wywołanie przez protestanckiego pastora do zbierania składki. W tej prostej posłudze przyszedł do niego Pan i przemienił jego serce.

Osobną nominację do stworzenia swoich szesnastu wersetów otrzymał także kl. Wiktor Gąsiorowski MS. Poniżej zamieszczamy jego dzieło:

#hot16challenge kl. Wiktora Gąsiorowskiego MS

Serdecznie dziękujemy Seminarium Misjonarzy Świętej Rodziny za nominację. Zachęcamy również do odsłuchania ich kawałka: https://www.youtube.com/watch?v=W9yrJe__hkw

2/6/2020